Na domě


Pořád makáme na domě. Teda hlavně Luboš. Já komanduju a hlídám divou zvěř. :) Před zimu hlavně vevnitř (tak ještě není co ukazovat, ale nebude to už tak dlouho trvat). Teď už zase venku. Během posledních dvou týdnů jsme spolu s našimi rodiči uklidili zahradu. Přebytečnou hlínu z výkopových prací jsme vytahali na střechu, kde se pomalu formuje malá střešní terasa (už je i vysetá nerostoucí tráva). Taky jsme pořezali trámy ze staré střechy. Část z nich se použila právě na horní terasu, další pak na výrobu třeba lavice k venkovnímu stolu z loňska.

Luboš je kutil se vším všudy. Moc se mi líbí, jak dokáže z ničeho udělat naprosto skvělý věci. Na jedné straně zahrady tak mizí bordel a na druhé vzniká koutek k venkovnímu posezení. Je úžasně vynalézavej. A rychlej. Ráno si vymyslí lavici a v poledne už na ní obědváme. A to přitom ještě stihne hlídat dva starší rarachy.

Jsem moc ráda, že naše děti vidí svého tátu takhle pracovat. Tvořit něco z ničeho. Dokončovat projekty. A taky, že mám takovýho muže, kterej jde po mým boku!Žádné komentáře:

Okomentovat