Tvoříme
 


Tvoříme s Anežkou trička na prodejní valenstýnskou výstavu, kde se vybírají peníze pro naši školku. Když jsem měla vybité baterky ve foťáku, tak jsme tvořili ještě voskovková srdíčka dle tohoto návodu. (Jen pozor, kdo to budete dělat, během čekání na rozpečení se nezačtěte do knihy jako já, neboť jsem tak přišla nejen o poslední várku srdíček, ale i o supr trupr srdíčkovou silikonovou formu z tesca, a jak podotýká autorka návodu, rozteklý vosk ((natož pak rozteklý silikon)) opravdu nevoní!)

Mimochodem, Anežka chce pořád něco tvořit. Její nejobvyklejší věta, když jdeme ráno z procházky: "Mami, můžu doma ťupkovat/ malovat barvičkama/ vystřihovat?" Odvrácená strana tohoto tvoření je neskutečný nepořádek, který pak uklízím dýl než probíhá samotná aktivita. Potřebovala bych poradit nějakou výtvarnou aktivitu, která nevyžaduje tolik úklidu (rozuměj: přemlouvání k úklidu). Poradíte? Ideálně montessori tip, protože Anežka je montessori typ ("ukaž a já pak sama, mami, jo?"). :)

5 komentářů:

 1. Klári, u nás je to dost podobně....Každý den je to dotaz: Mami, co budeme dneska vyrábět?

  OdpovědětVymazat
 2. A ta fotka Havla s klíčema! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jé, děkuji za komentáře! :))

  OdpovědětVymazat
 4. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat