Poklady z garáže / Bits and pieces from the garage


Vlastníme tuhle úžasnou garáž, černou díru, která hodně pojme, ale i hodně věcí vydá. Některé aktuálně v procesu renovace, některé již v denním užívání, některé stále neumístěné.

We own this garage of ours, a black hole that can hold a lot of stuff as well as give wonderful things. Some of them just being renovated, some being used on every day basis, some still waiting to be used again (after decades of wainting).

 


P.S. Ta poslední bandaska je velký objev posledních měsíců. Obsahuje špachličky (lékařské) se jmény našich blízkých, za které se před obědem a večeří modlíme. Losují děti. Většinou se chtějí modlit jeden za druhého nebo za nás rodiče. Mají to jako hru, ale učí je to nesledovat jen svoje zájmy.

The can in the last picture is a great invention of last couple of months. It holds sticks (medical) with names of our closest family and friends for whom we pray before every meal. Children choose. Mostly they want to pray for one another or for us parents. For them it is a game but in fact it teaches them to move focus from their own wishes on needs of others. 


2 komentáře:

  1. Já chci taky kouzelnou garáž....:-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jani, nejkouzelnější na ní je, že není na našem pozemku, takže je potřeba k ní jít "na výlet". Určitě uhodneš, kam nejradši chodím na výlety. :)

      Vymazat