V rejži / In riceO smyslové hře (sensory play) jsem se poprvé dočetla na blogu Sew Liberated. Zaujalo mě, jak Meg zapojuje prostřednictvím těchto aktivit všechny své (tři) děti (stejného věku jako naše). Máloco, co vymyslím, je vhodné pro všechny tři. Smyslová hra, myslím, je součástí Montessori pedagogiky, nejsem si ale jistá, moc dobře Montessori neznám. Docela dlouho jsem se jí bránila, hlavně kvůli bordelu, který k ní neodmyslitelně patří. Ale pak to přišlo nějak samo. :)

I first read about sensory play on the Sew Liberated blog. I liked the idea of all three kids getting involved in one common activity as Meg does it with her offspring (three kids of the same age as ours). Only very few activities I offen come up with are suitable for all three. Sensory play is. I guess it is part of Montessori (not sure, I don't know Montessori well). For some time I resisted (especially because of the mess that invevitably goes with it). But then I just gave it a go. :)


Mycí session, co se zvrhla.  Cleaning session turned sensory play.Osm sáčků rýže a ikea box. Eight packs of rice in Ikea box.

 Spokojený mrňous. Happily occupied little one.

Spokojené trio. Happily involved all three.

Žádné komentáře:

Okomentovat