Co se podařilo / Things done well


V poslední době se mi věci moc nedaří, vstávání mezi 4 a 5 tomu taky moc nenapomáhá. Jen tak namátkou: Koberec hodinu usilovně drhnutý se po uschnutí ukázal špinavější než na začátku celého procesu. Luboš říká, že to jen skutečná špína vyšla napovrch. Musím ale říct, že mě to moc neuklidnilo. Pak jedna zakoupená e-kniha (odborná), která se ukázala být tak vysoce odborně zabezpečená, že jsem ji nerozchodila ani po dvou hodinách žonglování s Windowsem, Linuxem, Adobem a Kindlem. No a pak několik spálených kaší a tak a tragédie je na světě.

Ještě že se mi v poslení době povedlo aspoň pár věcí.

***

Things have been falling apart around here recently, getting up between 4 and 5 am does not help much. Just randomly: Carpet being cleaned roughly for an hour or so turned out even dirtier than it was at the beginning of the process. Luboš says it must be the dirt that was in it and only emerged on the surface, though, I have to admit it did not comfort me. Then an e-book bought on-line that happened to be some kind of high protected that even two-hour juggling with Windows, Linux, Adobe and Kindle did manage to not open it. Then a few burnt breakfasts and so and life seems tragic. 

So, today I wanna show at least a few things done well and with care.


 
Fotokniha ABECEDA pro naše děti k Vánocům. / Photobook ALPHABET as a Christmas gift for our kids.
Inspirace zde. / Inspired here.***

Rozrůstající se Anežčin fotoherbář. / Anežka's photo herbarium in progress.


***Domeček z Hrany dělaný s V&A./ A doll house from Hrana we made together with V&A.1 komentář:

  1. Ta fotokniha je uzasny napad, skvele! A fotoherbar je krasny. Mozna se ti nedari, mozna to je jen v hlave. Zapomen na koberce, spalene kase, mysli na to hezky:) At se dari!

    OdpovědětVymazat