Tak už jen ten rybník, aby zamrznul
O Vánocích tradičně nezvládneme moc fotit. Tentokrát jsme i tu společnou zvládli jenom zezadu. Chystali jsme zrovna živý betlém. Svatou rodinu jsme hráli já, Luboš a kojící se Jášík. Babička musela zvládnout role anděla, pastýřů i obyvatel Betléma. Viktor nakonec zkonstatoval, že jsme si to měli líp připravit. Za rok, milé děti.Rozbalování bylo nedočkavé. Nejdřív bitka, kdo bude rozdělovat dárky, pak pár bitek, kdo bude zrovna rozbalovat.


Dostali jsme moc hezké dárky. Anežka třeba mini tkalcovský stav a protože Anežka se jen tak nedá, prvotní neúspěchy jí neodradily a druhý den už měla víceméně vlastnoručně utkanou kabelku.
Dostali jsme taky spoustu her, který jsou pro děti, ale jsou dost zajímavý i pro dospělý. Největší úspěch mají Grabolo, Dobble a Katamino

A pak pohádkování. Celá rodina jsme jedním dechem zhltli film "V hlavě" (Inside Out) a mně se hodně líbil "Vzhůru do oblak" (Up).

Ven jsme po třech dnech deštivého lezavého počasí pořádně vyrazili až dnes. Řečené počasí nás ovšem mezitím vyhnalo několikrát na zimák. Já jsem po 15 letech konečně pořádně vyvětrala brusle. A tihle dva se naučili z nuly docela obstojně bruslit.
Tak už jen ten rybník aby zamrznul.


1 komentář:

  1. Jé, ta kabelka je nádherná! Klobouk dolů před Anežkou! Zdraví ZUZU

    OdpovědětVymazat