Pokojíček pro 4 dětiTenhle týden jsme měli doma jen Jáchyma, tři ostatní děti prázdninovaly. Cíle týdne bez dětí byly velmi ambiciózní. Většina je stále v procesu, ale podařilo se nám dát do kupy aspoň pokojíček.

Zvládnul pojmout 4 postele, rozkládací gauč, skříňky na poklady, houpačku, velkou skříň na hračky i hrací koberec. A myslím, že se nám povedl.Aby jsme tam narvali obě dvoupatrovky, museli jsme jednu o 10cm zkrátit. Což nebylo ani trochu easy peasy a jednu chvíli to vypadalo na patmatovský závěr celé akce. Nakonec se ale i ten poslední centimetr poddal.

Zdi ještě čekají na poličky nad gauč a plakát nad skříňky. Luboš mě naučil používat vrtačku, tak se budu moct vyřádit.

Tenhle pohled je pořád stejnej. Skříň už si zkrátka vybudovala reputaci. Na to že už málem plála v kamnech. To stejný postel, která k ní nejspíš kdysi patřila a doteď na ní spala Anežka. Ta půjde dolů do toho pokoje, co je v procesu, pracovně dostal název studovna.


Pokojíček před předěláním: zde.10 komentářů:

 1. Paráda! Tak to mají děti pěkné překvapení po návratu z prázdnin.

  OdpovědětVymazat
 2. ...bezva nápad jak přejít z kontaktního rodičovství na "kontaktní sourozenectví":-)Sdílet společný prostor je skvělá příležitost poznat sebe i své spolubydlící, o kterou jsou ochuzeni děti mající každý svůj vlastní pokojíček. Ty 4 postýlky...radost pohledět:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Takhle to vypadá nezabydleně a hole, ale já úplně vidím ty barevné hračky rozházené po celém pokoji a čtyři děti, co mezi nimi pobíhají. Stará skříň je nádherná.

  OdpovědětVymazat
 4. To je krása...nejen ty čtyři postýlky! :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásny pokojíček. Útulný, priestranný, čistý. Zdanlivo si tie prívlastky odporujú, ale u vás sa zabývali všetky. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Klárko, mně se u dětí v pokojíčku moc líbí:-) Taky bych chtěla takto dát postýlky v holčičím pokojíčku. Podlaha je nádherná. S centimetry svádím boj při každém přesunování...:-)))

  OdpovědětVymazat
 7. Dobre sa to podarilo:-)

  OdpovědětVymazat
 8. Zdravím Vás, Klárko. Pokojík je kouzelný!!! Krása. A to, jak jste vyřešili spaní - tleskám! Postýlky nemají chybu! Mějte se všichni moc hezky!!! Zuzu

  OdpovědětVymazat
 9. Krása!! Dřevo, ta skříň...a ty poličky nad postýlkama - parádní nápad!

  OdpovědětVymazat