Tenhle pokoj II.Děkuji mnohokrát za milé komentáře k předchozímu příspěvku. Děti byly taky nadšeny. A už to tam podle toho taky vypadá. :)


Dneska představuju druhý dětský pokoj. Teda toho času ho žádné dítě trvale neobývá. Pracovně má název studovna (bude se v něm jistě pilně studovat!). Fakticky slouží jako pokoj pro návštěvy, jako hernička, jako nucená samotka apod. Je to jediný pokojík v přízemí vedle hlavní obytné místnosti, tak proto tolik funkcí.


Spíchli jsme ho dost rychle. Včetně dřevěné podlahy za týden a kousek. Hlavně díky mému pracovitému mužovi. Ve výsledku jsem ráda, protože jsem úplně odvykla životu na stavbě.


Zatím je to spíš torzo. Chybí plakáty na stěnách. Jako ve správné studovně tu budou pro navození správného klimatu samozřejmě viset školní plakáty. :) Hlavně tu ale chybí velká knihovna, která bude ze zbytku podlahových palubek od podlahy po strop - tam, co býval kuchyňský kout a kde jsou ty zatřené dlaždičky.

Jinak jsou tu dvě pracovní místa, jedno čtecí křesílko, hrací koutek a postel pro návštěvy s druhou matrací  -  vždy připravena. No a starý okno, to už tu asi taky zůstane.
 A protože to byl poslední nedodělaný pokoj, tak jsme právě asi dostavěli! 

6 komentářů:

  1. wáu no to je paráda to je krása já tam chci u vás studovat!!!

    OdpovědětVymazat
  2. wáu no to je paráda to je krása já tam chci u vás studovat!!!

    OdpovědětVymazat
  3. Jéé, ta podlaha! A ta postel! A jako bonus křeslo Halabala.... Jéééééééé, krása střídá nádheru :-) ....

    OdpovědětVymazat