Začala škola (a nový stůl)


Letos máme druháka, předškolačku a malé školkáčka, tudíž už tři děti z domu a pro mě tak dost velká změna - jedno dítě doma ve věku, kdy ještě dvakrát denně spí. To tu ještě nebylo. :)

Ale zase nám přibyde fotbal a gymnastika a obě děti se mnou budou jezdit na náboženství a taky naše milé milované komunitní centrum. Takže očekávám režim typu - dopoledne (relativní) klídek a odpoledne hukot a rachot. Nicméně se těším. Dobré to bude!


Dvě pracovní místa ve studovně. (Stůl s roletkou, co tu zbyl na půdě, když jsme se nastěhovali, po tetě. Šuplíky byly plné pokladů. Památníček z r. 1920, pracovní knížka z reichu. Křestní a úmrtní list tetina prvního muže. A další archiv. Babička Alenka bude mět po večerech co dělat.)

I+A+V2 komentáře:

  1. krásnou studovnu máme!taky jednu jednou plánujeme:)ale první koupelnu! a podobné křeslo mi na kojení přiveze tchyně, těšim:) Přeju ať se dětem líbí! Mě je tu dopoledne takový smutno. už abych tu měla to děťátko. no ještě že mám pořád dost práce. a že pro ně za půl hoďky vyrazím:)ale on je ten klid možná i zdravej! jste skvělí. mějte se krásně.

    OdpovědětVymazat