Náš kousek půdy
Každý rok si fotím zahradu, protože každý rok je jiná. Letos přibylo tolik novinek. Krom slepiček i menší posezení, ísto je přichystané i na dětský bazén pro parné dny. Jarní zahrádka je každý rok radost, jak to všechno pučí a roste a plevele je minimálně. Jsme tu teď každý den. V létě to bývá horší, protože je moc vedro, jeden vzrostlý strom moc stínu neposkytuje... Pro letošek vkládám do vychytávek dost naděje, že tu budem trávit čas v parných dnech. Protože asi není jiný projekt, který by spojoval naši 1,4, 6, 8, 35 a 36letou crew než tenhle náš kousek půdy.


5 komentářů:

 1. Ty noční stolky jsou geniální! A šuplíky na zrní nemá chybu :-) Stáváte se našimi slepičími guru, začínáme totiž velice zvolna uvažovat o vlastním chovu. Co to visí na kladce na špagátě?

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Petro, děkujeme. :) Na špagátě visí kus těžkého železa, je to součást zavíracího mechanismu. Když se jdou na slepičky podívat děti a neuseli pořád myslet na zavírání. Zavírá za ně kus těžkého železa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takové kladkové Brano, zavírá samo :-)

   Vymazat
 3. Jak já se těším na ten náš! Jednou, snad, konečně...

  OdpovědětVymazat
 4. Teda, Kláro, to je nejhezčí kurník, který jsem kdy viděla:) Myslím, že u vás se budou mít slepičky parádně. Užívejte jara, mějte se celá rodina krásně!

  OdpovědětVymazat