Náš kousek půdy
Každý rok si fotím zahradu, protože každý rok je jiná. Letos přibylo tolik novinek. Krom slepiček i menší posezení, ísto je přichystané i na dětský bazén pro parné dny. Jarní zahrádka je každý rok radost, jak to všechno pučí a roste a plevele je minimálně. Jsme tu teď každý den. V létě to bývá horší, protože je moc vedro, jeden vzrostlý strom moc stínu neposkytuje... Pro letošek vkládám do vychytávek dost naděje, že tu budem trávit čas v parných dnech. Protože asi není jiný projekt, který by spojoval naši 1,4, 6, 8, 35 a 36letou crew než tenhle náš kousek půdy.


5 komentářů:

 1. Ty noční stolky jsou geniální! A šuplíky na zrní nemá chybu :-) Stáváte se našimi slepičími guru, začínáme totiž velice zvolna uvažovat o vlastním chovu. Co to visí na kladce na špagátě?

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Petro, děkujeme. :) Na špagátě visí kus těžkého železa, je to součást zavíracího mechanismu. Když se jdou na slepičky podívat děti a neuseli pořád myslet na zavírání. Zavírá za ně kus těžkého železa.

  OdpovědětVymazat
 3. Jak já se těším na ten náš! Jednou, snad, konečně...

  OdpovědětVymazat
 4. Teda, Kláro, to je nejhezčí kurník, který jsem kdy viděla:) Myslím, že u vás se budou mít slepičky parádně. Užívejte jara, mějte se celá rodina krásně!

  OdpovědětVymazat