Natáčení videí


Jedna z aktivit, která mi v poslední době dělá radost, je natáčení videí. Začala jsem někdy v červnu. První video natočil  můj nestarší, Viktor. Hrozně se u toho natřásal, že je jako Kovy. :) Byla to krátká facebooková upoutávka na článek na mém angličtinářském webu.

V létě jsem si koupila stativ, který je zároveň stativ i selfie tyč. Tak jsem mohla natáčet videa, i když byly děti pryč. Teď jsem si připadala jako Kovy já.

S podzimem jsem upgradovala koupí osvětlení. A tím jsem získala své malé primitivní nahrávací studio (= mobil s prasklým displejem + selfie tyč + osvětlení namontovatelné na selfie tyč).

Když se zjistilo, že mi světlo dělá prasátka na obličeji, povolala jsem Anežku. Ta se vytasila s taštičkou plnou prošlých šmínek, make-upů, pudrů, rtěnek (co kde různě posbírala po známých).
Raději jsem jí vypůjčila svou taštičku, která je o poznání lehčí než ta její. Nicméně jsme spolu spíchly celkem obstojný make up. Takže Viktor je můj vrchní kameraman a Anežka moje osobní stylistka.

A když natáčím a snažím se sdělit něco posluchačům? Tak to většinou tři nebo čtyři děti stojí v pozoru a hltají každé mé slovo. (Což se mimo natáčecí tříminutovky úplně říct nedá.)

Natáčení je tedy takový malý společný rodinný podnik.

Na těch videích to určitě není vidět (protože jsem hrozný amatér), ale vždycky se mi radostí úplně chvěje srdce.

Moje hobití radost. Videa najdete na mé angličtinářské facebookové stránce:  TADY.

Žádné komentáře:

Okomentovat